Owoce Morza

Warsztaty

Start
6 czerwca 2019 18:00
Koniec
6 czerwca 2019 22:00
Adres
ul. Krakowskie Przedmieście 4/6   Pokaż na mapie
Telefon
+48 518 703 608

249.00

16 w magazynie

Status

16 bilet(ów) dostępnych

0 zostało sprzedanych

Event Details

Owoce Morza zajmują specjalne miejsce w naszym sercu. Tym razem czekają Was klasyczne potrawy, które podamy ze smakiem i wyśmienitym winem. Mule, krewetki, kalmary… Te rzeczy nie mają przed nami tajemnic… i którymi zamierzamy podzielić się z Wami! Kto zna ten wie, jak dobry będzie to wieczór. Kto nie wie – może w końcu warto się przekonać?

Program warsztatów

Zaczynamy o 18. Najpierw siadamy do wspólnego stołu, gdzie nasz Chef wita gości, a następnie opowiada o przebiegu zajęć, daniach, które będziecie przygotowywać i historii wybranej kuchni. Wy w tym czasie będziecie do tej opowieści raczyć się pysznymi przystawkami, które dla Was przygotowaliśmy.
Potem zabieramy się za gotowanie. Pod okiem naszego Chefa nauczycie się przygotowywać pyszne dania, aby na koniec zasiąść ponownie do stołu i delektować tym co ugotowaliście. Przez cały czas będziecie mieli do dyspozycji napoje bezalkoholowe, oraz wino, a na koniec czeka na Was drobna niespodzianka od nas.

Menu

Mule w winie
Makaron z krewetkami
Krążki z kalmarów z domowym sosem czosnkowym
Tajska sałatka z owocami morza

Całość trwa około 4 godziny.
Dysponujemy pojemnikami na wynos, jednak w trosce o środowisko sugerujemy zabranie własnych pojemników wielokrotnego użytku.