Street food Jerusalem – warsztaty kulinarne

Warsztaty

Start
12 czerwca 2019 18:00
Koniec
12 czerwca 2019 22:00
Adres
ul. Krakowskie Przedmieście 4/6 Warszawa   Pokaż na mapie
Telefon
+48 518 703 608

249.00

16 w magazynie

Status

16 bilet(ów) dostępnych

0 zostało sprzedanych

Event Details

Jerozolima – miasto, które nie tylko się modli.

To także miejsce, w którym uliczne jedzenie jest obecne na każdym kroku… nawet podczas drogi krzyżowej, czy wieczornego wypadu na bazaar. Nie ważne, czy jesteś pielgrzymem, czy tylko obserwatorem- podróżnikiem: Jerusalem oczaruje Cię swoimi smakami i aromatami  ❤️ To istny tygiel, w którym wielkie religie: Judaizm, Chrześcijaństwo oraz Islam, a także związane z nimi aspekty kulturowe, przenikają się, tworząc niesamowitą mieszankę. Ma to bezpośredni wpływ na kuchnię Jerozolimy. Poznaj te niesamowite smaki, które pokaże Ci Magdalena Dębowska – wielka fanka Izraela i street foodu, podróżnik kulinarny i niesamowicie dobry kucharz.

 

Program warsztatów

Zaczynamy o 18:00. Najpierw siadamy do wspólnego stołu, gdzie nasz Chef wita gości, a następnie opowiada o przebiegu zajęć, daniach, które będziecie przygotowywać i historii wybranej kuchni. Wy w tym czasie będziecie do tej opowieści raczyć się pysznymi przystawkami, które dla Was przygotowaliśmy.
Potem zabieramy się za gotowanie. Pod okiem naszego Chefa nauczycie się przygotowywać pyszne dania, aby na koniec zasiąść ponownie do stołu i delektować tym co ugotowaliście. Przez cały czas będziecie mieli do dyspozycji napoje bezalkoholowe, oraz wino, a na koniec czeka na Was drobna niespodzianka od nas.

Menu warsztatów kulinarnych

Opublikujemy za kilka dni 🙂

Całość trwa około 4 godziny.
Dysponujemy pojemnikami na wynos, jednak w trosce o środowisko sugerujemy zabranie własnych pojemników wielokrotnego użytku.